Peintbols - Just another Z/S Krasti Kempings site
Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]

Spēles norise

1. Peintbola spēlētāju grupas saorganizēšana.

Kā jau noprotat, vienam nekāda dižā peintbola spēle nesanāks, tāpēc, lai būtu interesantāk nepieciešams saorganizēt grupu ar tādiem pašiem spēlēt gribētājiem kā Jūs. Apzvaniet draugus, radus vai kolēģus, kā arī iespējams izveidot kādu afišu vai pasākumu sociālajos tīklos un atrast peintbola spēles domubiedrus ar kuriemvienoties kad Jums visiem ir ērtākais laiks peintbola spēlei. Ieteicamais spēlētāju skaits ir sākot no 6 cilvēkiem.

 2. Spēles rezervācija.

Lai mēs zinātu, kad Jūs brauksiet spēlēt, Jums būs jāpiezvana mūsu parka administratoram uz telefona numuru 26596187 un jāpiesaka spēli izvēlētajā laikā. Ja gadījumā šis laiks būs jau aizņemts parka administrators piedāvās citus laikus. Iesakām spēli rezervēt pēc iespējas laicīgāk, lai kāds cits jau nebūtu aizņēmis Jūsu vēlamo laiku. Piesakot spēli būs nepieciešams iemaksāt drošības naudu 20 eiro apmērā, kura Jums tiks atgriezta ierodoties uz spēli.

3. Ierašanās parkā. 

Ir pienākusi ilgi gaidītā peintbola spēles diena. Parkā ierodieties laicīgi – apmēram 15 minūtes pirms rezervētā laika. Parkā Jūs jau gaidīs Jūsu grupai nozīmēts instruktors. Turpmāk visu peintbola parka apmeklējuma laiku Jūsu instruktors būs Jums blakus un rūpēsies par to, lai Jūs izbaudītu šo lielisko spēli.

4. Ekipējuma saņemšana.

Pirms ekipējuma saņemšanas vispirms Jums visiem būs jāaizpilda inventāra īres līgums un jāparakstas par drošības noteikumu ievērošanu. Tikai pēc tam instruktors izsniegs peintbola ekipējumu. Jums tiks dots laiks apģērbties specializētajā peintbola spēles apģērbā – kombinezonā.

5. Instruktāža.

 Kad visi būsiet apģēbušies vienādi raibos kombinezonos instruktors Jums nolasīs instruktāžu par to kā darbojas peintbola markeris (ierocis), kā lietot masku, kā arī atgādinās drošības noteikumus. Tikai pēc instruktāžas visiem tiks izsniegti peintbola markeri un Jūs varēsiet izmēģināt to darbību šaujot pa mērķi.

6. Spēle var sākties.

Beidzot var sākt spēlēt peintbolu. Instruktors Jūs ievedīs pirmajā spēļu laukumā un izstāstīs spēles scenāriju. Parasti pirmā spēle ir „Komanda pret komandu”. Jums būs jāsadalās divās komandās un jāpiestiprina pie kombinezona dažādu krāsu lentes, lai varat atšķirt komandas biedrus no pretiniekiem. Viena spēle ilgst apmēram 10 minūtes. Starp spēlēm tiek dota atpūtas pauze un nākamā spēle var sākties. Vienai grupai parasti tiek paredzētas 3 stundas. Šajā laikā tiek izspēlētas vairākas spēles mainot laukumu puses, laukumus un spēļu scenārijus.

7. Pēc spēles.

Pēc spraigas savstarpējas apšaudes vajag iestiprināties. Tam ir paredzēta speciāla atpūtas vieta lapene ar iebūvētu grilu turpat līdzās spēles laukumiem. Jāatceras paņemt līdzi cepamgaļu un tad jau mierīgākā gaisotnē baudīt karsto gaļu pārrunājot spraigākos spēles momentus un palielīties ar precīzākajiem trāpījumiem.

Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]