Peintbols - Just another Z/S Krasti Kempings site
Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]

Par Peintbolu

Kas ir peintbols?

Peintbols (angļu val. „paintball” – krāsu bumba) ir sporta spēle, kurā spēlētāji apbruņojušies ar saspiestu gaisu darbināmiem ieročiem un kā munīciju izmantojot ar krāsu pildītas bumbiņas mēģina sašaut pretiniekus. Ja spēlētājam trāpa ar bumbiņu, tas skaitās nošauts un spēlētājam jāatstāj laukums līdz nākamajai spēlei. Viena spēle ilgs aptuveni 10 minūtes.

Vai peintbols ir bīstams?

Pēc bīstamības peintbols ir viens no drošākajiem ekstrēmajiem sporta veidiem, pat golfs tiek uzskatīts par bīstamāku sportu. Līdzīgi kā citos aktīvos sporta veidos arī peintbolā spēlētājiem ir jālieto speciāls aprīkojums, lai sevi pasargātu no traumām. Peintbola bumba var sasniegt ātrumu 100 metri sekundē, taču ņemot vērā bumbiņas uzbūvi (viegli nomazgājama pārtikas krāsa želejveidīgā apvalkā) un arī tās niecīgo svaru, tā nevar nodarīt nopietnus miesas bojājumus.

No kāda vecuma var spēlēt peinbolu?
Peintbolu var spēlēt no 10 gadu vecuma. Galvenais ir jāievēro visi nepieciešamā drošības noteikumi – jāvalkā maska un citi aizsargi.

Kas spēlē peintbolu?

Peintbols ir viens no populārākajiem ekstrēmajiem sporta veidiem pasaulē. Amerikā vien katru gadu peintbolu spēlē ap 10 miljoni.
Peintbolu pasaulē spēlē kopš 1981.gada, Latvijā – aptuveni no 1997.gada.

Vecpuišu ballītes! 

Peintbols ir viens no populārākajiem vecpuišu ballītes pasākumiem.! Mūsu peintbola parks parūpēsies par to, lai atmiņas par vecpuišu ballīti būtu ilgi paliekošas un atceroties šo ballīti visi būs priecīgi.! Vecpuišu ballītē jaunais vīrs tiks sagatavots turpmākajiem gan tuvākiem, gan tālākiem notikumiem, tiks pārbaudīta viņa veiklība, precizitāte un protams drosme.! Pēc peintbola spēlēm ballīti iespējams turpināt: kempingā, pirtī vai atpūtas mājā.! 

 

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Atpūtas komplekss ‘’krasti’’  pateicoties kompleksa atrašanās vietai  ir lieliska vieta korporatīvo pasākumu un komandas saliedēšanas pasākumu organizēšanai un komandu relaksācijai.

Piedāvājam dažādus korporatīvo pasākumu scenārijus – kopspēles, mini turnīrus, precizitātes šāvienus, stafetes utt.

Uzdāviniet saviem darbiniekiem vai sadarbības partneriem īstu atpūtu – viņiem tas noteikti patiks!

Papildus peintbola spēlēm mēs varam noorganizēt arī:

  • Ēdināšanu,
  • Mūziku,
  • Nojumes,
  • Atrakcijas komandas saliedēšanai,
  • Transportu,
Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]