Peintbols - Just another Z/S Krasti Kempings site
Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]

Latvijas skolēnu peintbola čempionāts 2019!

Latvijas skolēnu peintbola čempionāts 2019!
Latvijas skolēnu peintbola čempionāts atgriežas Ogres novadā!
Piesakies 26596187 vai e-pastā [email protected]
Šobrīd pieteiktās komandas:
1. PB Telpa Junior
2. LJA Jūrskola
3. Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola
4. Jūrmalas pilsētas internātpamatskola
Jau 27. aprīlī notiks Latvijas skolēnu Peintbola čempionāta 3. atlases posms!
 
Dalības maksa tikai 20 Eur no spēlētāja, komandā 5 spēlētāji +2 rezervisti – par rezervistiem nav jāmaksā!
Dalības maksā iekļauts viss nepieciešamais peintbola turnīram:
-dalības maksa turnīrā
– Viss turnīram nepieciešamais peintbola ekipējums, maska, ierocis, balons, cimdi, kombinezons (var spēlēt arī savās drēbēs)
-Peintbola lodītes visa turnīra garumā bez papildus maksas!
-Tātad NEKĀDU PAPILDUS IZMAKSU!
 
Sacensību norise:
 
 
Sacensības norisinās divās kārtās – atlases kārta un fināls. Atlases kārtā tiek organizēti trīs neatkarīgi turnīri dažādos reģionos, kuros var piedalīties visi interesenti. Atlases kārtas turnīru 3 labākās komandas izcīna tiesības piedalīties fināla kārtā, kurā tiks kronēti Latvijas skolēnu peintbola čempioni.
 
 
Dalībnieki:
 
 
(U-19) Skolēni vecumā no 11 līdz 19 gadiem.
 
Sacensību dalībnieki drīkst pārstāvēt kādu no izglītības iestādēm vai kādu no bērnu un jauniešu organizācijām. Komandu skaits no mācību iestādēm vai bērnu un jauniešu organizācijām nav ierobežots.
 
Drīkst pieteikt arī skolēnu komandas, kuras nav piesaistītas kādai konkrētai mācību iestādei vai organizācijai.
 
Dienas kārtība:
 
09:00 – Reģistrācija un ekipējuma izsniegšana.
 
10:00 – Komandu kapteiņu sanāksme un spēļu misiju izklāsts.
 
10:30 – Spēļu sākums.
 
Spēļu grafiks un turnīra noslēguma laiks tiks precizēti katram turnīram atsevišķi.
Komandas:
Komandas sastāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits 2 cilvēki . Uz turnīru pieteiktais komandas sastāvs sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandu reģistrācijā un katram dalībniekam jāparakstās par drošības tehnikas noteikumu ievērošanu turnīra gaitā. Apstiprinātais komandas sastāvs nedrīkst tikt mainīts viena turnīra ietvaros. Sacensību dienā reģistrējot komandu jāuzrāda skolēna apliecības!
 
Noteikumi:
 
Noteikumi tiek balstīti uz starptautiskajiem sporta peintbola noteikumiem “Millennium 2011”,kas ir pielāgoti skolēnu čempionātam. Turnīra noteikumi papildus tiek izsūtīti pēc komandu pieprasījuma.
Spēļu formāts:
Laukumā atrodas divas komandas kuras uzsāk spēli katra no savas starta bāzes. Spēles ilgums 5 min. Spēļu scenārijs un norise tiks paziņota katra turnīra komandu kapteiņu sanāksmē, ņemot vērā katra laukuma specifiku. Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām. 4 labākās komandas spēlē pusfinālus un finālu. Ja ir pieteiktas 12 komandas un vairāk, tad tiek organizēti spēļu ceturtdaļfināli.
 
Ekipējums:
 
 
Sacensību dienā organizatori nodrošina dalībniekus ar mehānisko peintbola mārkeri (bāzes komplektācijā), aizsarg masku, kombinezonu, cimdiem. Dāmas tiek nodrošinātas ar aizsarg vestēm.
 
Spēlētāji var izmantot arī savu ekipējumu. Tiks atļauts spēlēt ar personīgajiem mehāniskajiem peintbola mārkeriem tikai bāzes komplektācijā un bez uzlabojumiem.
 
Nepieciešamības gadījumā spēlētāji var izmantot savu aizsargekipējumu – aizsarg vesti, ceļu sargus, elkoņu sargus, kakla sargu u.c aizsargekipējumu atbilstoši peintbola noteikumiem un prasībām.
 
Tiesneši:
Turnīru apkalpos profesionāla tiesnešu brigāde. Laukumā minimums 4 laukuma tiesneši. Fināla spēlēs laukumā tiks nodrošināti 6 laukuma tiesneši.
 
Komandu pieteikšana:
 
Komandu un dalībnieku reģistrācijai norisinās pie katra organizatora, kur plānojat piedalīties. Komanda, izvēlas organizatora rīkoto atlases posma vietu un attiecīgi sūta savu pieteikuma anketu ar komandas sastāvu. Komandas sastāvā jānorāda 5 spēlētāji (iespējami + 2 rezerves spēlētāji), no kuriem viens ir komandas kapteinis. Obligāti ir jānorāda kontakta informācija, lai posma organizators var sazināties ar komandu. Sīkāku informāciju par komandas reģistrēšanu Jūs varat iegūst sazinoties ar posma organizatoru! Komanda skaitās reģistrēta turnīram, kad posma organizators ir saņēmis pieteikuma anketu ar korektu aizpildītu pieteikuma anketu un norādītu kontakta informāciju un posma organizators apstiprina komandas reģistrāciju telefoniski. Vēlams norādīt komandas kapteiņa telefona nr. Telefoniski mēs informējam par turnīra norises niansēm un atbildam uz komandas sniegtajiem jautājumiem.
 
Peintbola bumbas.
 
 
Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes.
 
Nepieciešamā peintbola munīcija iekļauta dalības maksā.
Piesakies 26596187 vai e-pastā [email protected]
Adrese: “Krasti”, Madlienas pagasts, Ogres novads , LV-5045
Telefons: 26596187, 29426836, E-pasts: [email protected]