Peintbols - Just another Z/S Krasti Kempings site
Adrese:
Telefons: , E-pasts:

Jaunumi

Pašreiz pieteiktās komandas uz Mūsu atlases posmu :

1. Viļōnīši ; Skola: Viļānu vidusskola

Jau trešo gadu atpūtas komplekss ”Krasti” piedalās Latvijas skolēnu peintbola čempionāta organizēšanā. Šogad organizēsim gan atlases posmu, kurš norisināsies 25. aprīlī,gan arī fināla posmu, kurš norisināsies 9. maijā.

             Ir klāt skola, jauns mācību gads, iespējams, jauni klasesbiedri kā arī ir pavadīti 3 aizraujoši brīvdienu mēneši, kuru notikumi jau pirmo nedēļu laikā būs izrunāti. Tādēļ, Mēs, atpūtas bāze”Krasti”, esam sagatavojusi aizraujošu piedāvājumu skolēniem, lai labāk sadraudzētos un būtu jauna tēma ko apspriest nākamās nedēļas. Peintbols-  aizraujoša komandu spēle brīvā dabā, kurā sekmīgi spēj piedalīties ikviens skolēns, skolotājs, vecāks utt. Īpašais rudens piedāvājums sevī ietver: Skolēniem starta komplekts ar 200 bumbiņām Tikai 9 eiro! (Ja esat vairāk kā 15 spēlētāji) BEZMAKSAS starta komplekts skolotājam! (Ja esat vairāk kā 15 spēlētāji) Ja skolēnu skaits ir no 6-15 tad starta komplekta cena Tikai 12 eiro. Pēc spēles BEZ MAKSAS visus interesantos momentus būs iespējams apspriest lapenē ar iebūvētu grilu, kur varēsiet pagatavot līdzpaņemtās desiņas.! Jaunums peintbola parkos – spēļu video ierakstīšana – kas ļaus Jums šo spēli atcerēties vēl ilgu laiku.! (nepieciešams paņemt līdzi zibatmiņu, lai varam iekopēt Jums spēles video) video no LSkPČ 2014 : https://www.youtube.com/watch?v=F7xECUogqJA

 

3. posma dalībnieku sarakstu, spēļu sarakstu ka arī online rezultātus Jūs varat apskatīt šeit:

http://pbresultsonline.com/event/39

Šī gada peintbola sezona aktīvi jau ir sākusies līdz ar ko Latvijas Čempionāta posms atpūtas kompleksā Krasti arī vairs nav aiz kalniem. Turnīra pamata koncepcija nav mainījusies no iepriekšējiem gadiem un tie, kas jau ir piedalījušies citus gadus zina ko sagaidīt turnīrā  Tātad norisināsies trīs posmi: Saulkrastos – peintbola parkā “Bušas”, Liepājas peintbola parkā un pirmo reizi Atpūtas kompleksā Krasti. Pēc katra posma komandas gūst rezultātus un pirmās trīs komandas tiek apbalvotas, kā arī kopvērtējums pēc visiem posmiem.

20.05.2014
Akcija skolēniem!

Ir klāt ekskursiju un pārgājienu laiks, un ikviens no mums arvien vairāk laiku vēlas pavadīt ārā, svaigā gaisā. Tādēļ, Mēs, atpūtas bāze”Krasti” esam sagatavojusi aizraujošu piedāvājumu skolēniem, kas ir noguruši no mācībām. Peintbols-  aizraujoša komandu spēle brīvā dabā, kurā sekmīgi spēj piedalīties ik viens skolēns, skolotājs, vecāks utt. Īpašais pavasara piedāvājums sevī ietver: Skolēniem starta komplekts ar 100 bumbiņām Tikai 6 eiro! (Ja esat vairāk kā 15 spēlētāji) BEZMAKSAS starta komplekts skolotājam! (Ja esat vairāk kā 15 spēlētāji) Ja skolēnu skaits ir no 6-15 tad starta komplekta cena Tikai 7 eiro. Pēc spēles BEZ MAKSAS visus interesantos momentus būs iespējams apspriest lapenē ar iebūvētu grilu, kur varēsiet pagatavot līdzpaņemtās desiņas.! Jaunums peintbola parkos – spēļu video ierakstīšana – kas ļaus Jums šo spēli atcerēties vēl ilgu laiku.! (nepieciešams paņemt līdzi zibatmiņu, lai varam iekopēt Jums spēles video)

Latvijas skolēnu peintbola čempionāts 2014 @ Z/S ”Krasti”
1. vieta Moto-Ski juniors Madliena
2. vieta Laubere
3. vieta Pieci āži
seko mums :
http://www.draugiem.lv/zskrasti/
https://www.facebook.com/pages/ZS-Krasti/407730175995632

Foto: http://www.draugiem.lv/zskrasti/gallery/?aid=52985614

Turnīra koncepcija ir sekojoša: Ir trīs peintbola parki, kur tiek rīkotas atlases skolēnu čempim. Pēc atlases posma, trīs labākās komandas dosies uz finālu. Tātad finālā piedalīsies deviņas komandas. Protams atlases posmos arī pirmās trīs vietas tiek apbalvotas un bieži vien vairāk nekā finālos, tāpēc svarīgi ir parādīt sekmīgus rezultātus atlases posmā. Komandā piedalās pieci spēlētāji. No skolas varat pieteikt arī vairāk par vienu komandu, palielinot izredzes iekļūt trijniekā.  NOLIKUMS

Brauc spēlēt uz Krastiem, pieaicini 9 draugus un saņem starta komplektu bez maksas..!

Pārējiem spēlētājiem starta komplekts TIKAI 7 eiro!

Adrese:
Telefons: , E-pasts: